Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przyniósł do szkoły samodzielnie skonstruowaną „bombę”

Artykuł

Jeden z uczniów uczęszczających do szkoły w województwie dolnośląskim, pojawił się niedawno w swojej klasie z wykonanym przez siebie „ładunkiem wybuchowym”.

Przyniosl do szkoly bomba
Autor: pixabay.com

Pewien 14-latek z powiatu kamiennogórskiego na Dolnym Śląsku postanowił wystraszyć szkolnych kolegów własnoręcznie przygotowaną „bombą”. Do jej przygotowania użył plastikowej butelki, benzyny, saletry i potłuczonego szkła. Niebezpiecznie wyglądającą konstrukcję bez problemów wniósł na teren placówki edukacyjnej, w której zdobywał wykształcenie. Dziwne zawiniątko w rękach ucznia zauważył jeden z pracowników szkoły. Dzięki reakcji nauczycielki 14-latkowi odebrano straszak na kolegów. Na miejscu pojawili się antyterroryści oraz patrol minersko-pirotechniczny. Okazało się, że przyniesiona przez chłopca konstrukcja to urządzenie zapalne, mogące stanowić zagrożenie pożarowe. 14-latek został umieszczony w jednym z ośrodków wychowawczych. Jego pracownicy będą próbowali odwieść chłopca od zabaw z niebezpiecznymi substancjami. W jego domu znaleziono bowiem drugie, podobne „urządzenie”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat