Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Przedszkolanki depilowały woskiem brwi 2-latkom

Artykuł

Pracownice jednego z amerykańskich przedszkoli postanowiły poprawić wygląd niektórych dzieci, które miały pod swoją opieką i regulowały im brwi.

Opiekunki depilowaly brwi 2latkow
Autor: pixabay.com

Opiekunkom małych dzieci z jednego z przedszkoli w stanie Waszyngton nie podobało się, że niektóre z ich podopiecznych mają monobrew. Aby temu zaradzić, zdecydowały się rozdzielić brwi 2-latkom i wydepilować je przy pomocy wosku. Nie uprzedziły jednak o tym rodziców dzieci. Nie spodobało się to dwóm matkom maluchów zapisanych do przedszkola w Pasco. Tym bardziej, że zabieg depilacji w odczuciu dzieci był bolesny, a skóra twarzy po powrocie do domu: zaczerwieniona. Gdy matki tak potraktowanych przedszkolaków zwróciły się ze skargą do dyrekcji placówki, ta wyśmiała kobiety. Rodzice przedszkolaków ze stanu Waszyngton zgłosili więc sprawę depilacji brwi u dzieci na policję.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.7/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat