Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Profesor Chazan kierownikiem szkoły rodzenia

Artykuł

Caritas Archidiecezji Przemyskiej otworzyła katolicką szkołę rodzenia. Patronować jej będzie doktor Bogdan Chazan.

Bogdan chazan
Autor: By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=44122256

Wzbudzający liczne kontrowersje były aborcjonista i słynny lekarz Bogdan Chazan będzie przewodził szkole rodzenia, która przygotowywać będzie rodziców na pojawienie się na świecie ich potomstwa. Pracownicy otworzonej niedawno w Przemyślu placówki planują wspierać szczególnie te ciężarne, którym ze względu na zagrożenie życia, uszkodzenie płodu czy zapłodnienia wynikającego z gwałtu, przysługiwałoby prawo do dokonania aborcji. Katolicka szkoła rodzenia z doktorem Chazanem na czele będzie w takich przypadkach starała się odwieść kobiety od przerywania ciąży. Placówka chce edukować przyszłych rodziców, jak fizycznie, psychicznie i duchowo przygotować się do porodu i do wyzwania, jakim jest rodzicielstwo. Szkoła pod egidą Caritasu promować będzie wartości chrześcijańskie, przypominać rodzicom, że każde dziecko to ogromny Boży dar, który zasługuje na szacunek już od momentu poczęcia i który ma prawo do życia, bezpieczeństwa i traktowania go jako podmiotu od maleńkości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat