Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Posłanka .Nowoczesnej karmiła dziecko piersią w sejmie

Artykuł

Polityk Kornelia Wróblewska wzbudziła powszechne zainteresowanie mediów, przychodząc ze swoją malutką córeczką do parlamentu i karmiąc ją piersią.

Poslanka karmila piersia
Autor: twitter.com/KorWroblewska

W miniony wtorek, pełniąca obowiązki posłanki i świeżo upieczona mama Kornelia Wróblewska pojawiła się w Sejmie z urodzoną w listopadzie 2017 roku Antosią. Pobyt maleńkiego dziecka na Wiejskiej wywołał wielkie poruszenie wśród parlamentarzystów. Dziewczynka towarzyszyła mamie na Sali Posiedzeń, cierpliwie znosiła zainteresowanie licznych posłów i posłanek. Politycy z różnych partii podchodzili do niemowlaka, dotykali go, głaskali, chcieli brać na ręce. W czwartek w Internecie pojawiło się zdjęcie Kornelii Wróblewskiej z karmienia Antosi piersią w sejmowej ławie. „Karmię piersią i się tego nie wstydzę” - zaręcza posłanka. -„Dopóki karmię córkę, będę chodziła z nią do pracy. Będę karmiła piersią w miejscach publicznych. I będę łączyła obowiązki mamy z poselskimi. Mam do tego pełne prawo”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat