Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Porzucił żonę, bo dziecko za głośno płacze

Artykuł

Mąż pewnej Serbki wyprowadził się z domu, gdyż nie mógł znieść ciągłego płaczu niemowlęcia w swoim pobliżu.

Porzucil zone dziecko placz
Autor: pixabay.com

Córeczka Atify Ljajić z Serbii przyszła na świat w niecodziennych okolicznościach. Jej mama przez 20 lat starała się bowiem o potomstwo. Gdy w końcu kobiecie udało się spełnić marzenie o macierzyństwie, osiągnęła wiek 60 lat. Zajść w ciążę pomogła Serbce terapia hormonalna i sperma płodnego dawcy. Z racji ilości lat w metryce, trzy ostatnie miesiące stanu błogosławionego Atifa spędziła w szpitalu. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu zaleceń lekarzy, udało się Serbce urodzić zdrowe dziecko. Radość z bycia mamą zepsuło jednak trochę kobiecie postępowanie męża, który zdecydował się odejść od żony i jej córeczki i zmienić miejsce zamieszkania. 68-letni mężczyzna tłumaczy, że jest zbyt stary i zbyt chory, aby co dzień przebywać w towarzystwie płaczącego niemowlaka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat