Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród w pociągu

Artykuł

W piątek rano w pociągu jadącym do Berlina na świat przyszła dziewczynka.

Porod pociag
Autor: pixabay.com

18 sierpnia w trakcie porannego kursu regionalnego pociągu z Rathenow w Brandenburgii do stolicy Niemiec doszło do niecodziennego zdarzenia. 32-letnia pasażerka w zaawansowanej ciąży zaczęła rodzić. Krzyki kobiety usłyszał znajdujący się w jednym z wagonów policjant, który o pomoc dla rodzącej zaapelował do dwójki pasażerów. Dzięki zaangażowaniu podróżujących koleją i przedstawiciela służb mundurowych, na świat bezproblemowo przyszło dziecko płci żeńskiej. Niezwłocznie po przyjeździe pociągu do Berlina, świeżo upieczoną matkę z noworodkiem, przewieziono do szpitala. Ku zaskoczeniu lekarzy okazało się, że nowo narodzona dziewczynka obchodzić będzie urodziny w tym samym dniu, co jej mama. 32-latka nie spodziewała się zapewne, że taki właśnie prezent sprawi jej dziecko, które nosiła wcześniej w swoim łonie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat