Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Podrabiali mleko w proszku dla niemowląt

Artykuł

Policjanci z województwa łódzkiego zarekwirowali ponad osiem i pół tony podrobionego mleka w proszku dla niemowląt.

Podrabiali mleko proszek
Autor: pixabay.com

Magazyn z ponad 14 tysiącami opakowań „lewego” mleka w proszku dla małych dzieci odkryli niedawno mundurowi na jednej z posesji w łódzkim Bełchatowie. Wartość kilkudziesięciu palet z podrobionym towarem oszacowano na około 600 tysięcy złotych. Fałszerze niemowlęcego mleka działali profesjonalnie. Podczas przeszukiwań bełchatowskiej posesji zaleziono bowiem m.in. banderole z kodem kreskowym i zastrzeżonym znakiem towarowym, a nawet wzbudzające zaufanie potencjalnych klientów: certyfikaty. Trwa ustalanie, kto odpowiada za produkcję nieautentycznego mleka, gdzie trafiał fałszywy produkt oraz czy nie stanowi on zagrożenia dla zdrowia dzieci. W odpowiadaniu na te pytania pomogą śledczym m.in. nagrania z magazynowego monitoringu, które szybko zostały zabezpieczone przez policję.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat