Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Podczas lekcji zawalił się sufit

Artykuł

W jednej z poznańskich szkół z sufitu oderwała się sporych rozmiarów płyta gipsowa. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Szkola zawalil sufit
Autor: pixabay.com

Około godziny 10.30 we wtorek, 05 grudnia 2017, w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu w jednej z sal lekcyjnych roztrzaskała się na podłodze płyta gipsowa z sufitu. Na dachu budynku trwały właśnie prace dekarskie, mające na celu zabezpieczenie budynku poznańskiej placówki edukacyjnej przed zimą. W pomieszczeniu, w którym runęła część sufitu, przebywało wtedy około 20 uczniów. Uczestniczący w zajęciach lekcyjnych uczniowie mieli szczęście. W wyniku zdarzenia nie doznali bowiem poważnych obrażeń. Na wszelki wypadek jednak, jeden z uskarżających się na ból głowy uczniów, został przewieziony do szpitala na prześwietlenie. Na terenie szkoły pojawiła się miejscowa policja, nadzór budowlany oraz przedstawiciele Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat