Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Piękna lekcja tolerancji zaserwowana przez 5-latkę

Artykuł

Niezwykłą dojrzałością i otwartością na innych wykazała się pewna 5-latka podczas zabawy z ojcem w odróżnianie kolorów.

Piekna lekcja tolerancji 5laka
Autor: pixabay.com

O postawie kilkuletniej Maylee coraz głośniej w mediach. Ta sympatyczna i wrażliwa dziewczynka nauczyć bowiem mogłaby poszanowania innych niejednego dorosłego. Udowodniła to podczas niedawnej zabawy z tatą z użyciem kolorowych kredek. Gdy jej rodzic poprosił córkę o kredkę w kolorze skóry, był przekonany, że jego dziecko wskaże mu przyrząd do rysowania w kolorze beżowym. Jakież było więc jego zaskoczenie, a potem i duma, kiedy Maylee bez wahania podała tacie aż 4 kredki. Dla małej Maylee naturalna jest bowiem świadomość, że ludzie są różnorodni, mają różne barwy skóry, a świat jest wielokulturowy. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat