Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Opiekunka w żłobku uderzyła 2-latka

Artykuł

Zatrudniona w jednym z wrocławskich żłobków opiekunka uderzyła kilka dni temu w twarz 2-letniego chłopczyka. Została zwolniona.

Wszedl przedszkole nie chcial wyjsc
Autor: pixabay.com

Pracująca w żłobku „Male Wielkie Skarby” we Wrocławiu opiekunka naruszyła nietykalność cielesną jednego z podopiecznych, przez uderzenie malucha w twarz. Zdarzenie miało miejsce 7 lipca w godzinach otwarcia placówki opiekuńczo-wychowawczej. O karygodnym zachowaniu opiekunki poinformował stróżów prawa przejęty ojciec dziecka. Kobieta przyznała się do swojej gwałtownej reakcji i tłumaczyła że: „puściły jej nerwy”. Powiedziała też policjantom zajmującym się sprawą, że nie powinno do tego dojść i że źle postąpiła. Dyrektor placówki twierdzi, że uderzenie dziecka było jednorazowym użyciem przemocy fizycznej, do jakiego doszło na terenie kierowanego przez niego żłobka. Rodzice innych maluchów mają co do tego jednak liczne wątpliwości. Przyznają, że w przeszłości zaobserwować można bowiem było na ciałach niektórych dzieci niepokojące ślady typu zasinienia i krwawe wybroczyny. Opiekunka, która uderzyła jakiś czas temu 2-latka w twarz, nie sprawuje już pieczy nad maluchami we wrocławskim żłobku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat