Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Odbierali dzieci ze szkoły służbowymi samochodami

Artykuł

Dyrektor NFZ w Szczecinie wraz ze swoim zastępcą zostali oskarżeni o używanie służbowych samochodów do celów prywatnych. Wozili m.in. nimi swoje dzieci.

Odbierali dzieci sluzbowy samochod
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość, że kierujący Zachodniopomorskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia wraz z zastępcą, kilka lat w nieodpowiedni sposób korzystali z przydzielonych im służbowych samochodów. Szczegółowa kontrola użytkowania tych pojazdów wykazała bowiem, że Dariuszowi R. i jego zastępcy zdarzało się posługiwać autem służbowym, aby np. odebrać dzieci ze szkoły. Jakby tego mało, obaj dyrektorzy potrafili przejechać dziennie, za państwowe pieniądze, nawet i 200 km. Za bezprawne korzystanie ze służbowych pojazdów i poświadczanie w dokumentach nieprawdy, może grozić dyrektorom kilka lat pozbawienia wolności.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat