Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Mundurki szkolne od Armaniego

Artykuł

Cena markowych mundurków w pewnej japońskiej podstawówce zaszokowała tamtejszą opinię publiczną.

Mundurki szkolne armani
Autor: pixabay.com

Sąsiadująca ze sklepem luksusowej marki Armani publiczna szkoła podstawowa w Tokio zaproponowała uczniom chodzenie w mundurkach od słynnego projektanta, w cenie 2,5 tysiąca złotych. Koszt ubranka wraz z czapką i torbą zaszokował i oburzył wielu rodziców, których pociechy uczęszczają do placówki edukacyjnej Taimei. Dyrektor szkoły uważa, że mundurki są warte swojej ceny i że jego podopieczni zasługują na tak luksusowe i modne stroje. Sprawa mundurków z podstawówki Taimei odbiła się tak głośnym echem w Japonii, że trafiła nawet pod dyskusję japońskich parlamentarzystów z komitetu budżetowego. Jeden z posłów przyznał szczerze, że nawet biznesowe garnitury, które ubierają politycy, są tańsze niż szkolne mundurki, promowane przez kierującego szkołą w Tokio.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat