Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Powrot przedszkole przeziebienie

Powrót do przedszkola po przeziębieniu

Co roku w sezonie przeziębień, rodzice zastanawiają się, kiedy dziecko może po chorobie wrócić do przedszkola. – Taką decyzję powinien podjąć lekarz.

Prace domowe goracy temat

Prace domowe – gorący temat

W ostatnim czasie jest bardzo głośno na temat przeciążenia dzieci zbyt dużą ilością prac domowych zadawanych przez nauczycieli.

3latek zaatakowany nozem plac zabaw

3-latek zaatakowany nożem na placu zabaw

Pewien ojciec z Finlandii rzucił się z nożem na swojego synka, nie zważając na to, że przyglądają się temu uczniowie pobliskiej szkoły.

Lego nexo knights78

DVD „LEGO® NEXO KNIGHTS™. Część 7 i 8”

Część 7 (odcinki 31-35) oraz Część 8 (odcinki 36-40)

Nowe zabawki kolporter

Nowe zabawki w Kolporterze

W październiku na ekrany polskich kin weszła animowana komedia „The Emoji Movie” opowiadająca historię żyjących w smartfonie emotikonów,...

Masza niedzwiedz78

DVD "Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka!"

Nowe przygody Maszy i Niedźwiedzia na DVD od 8 listopada!

Tripp trapp oak

Nowy Tripp Trapp® Oak

Na rynku pojawił się Tripp Trapp® wykonany z drewna dębowego najwyższej jakości, z większą niż kiedykolwiek ilością akcesoriów i możliwości konfiguracji.

Kreatywne zabawy jesien600

Kreatywne zabawy jesienią

Zawitała jesień. Za oknami ciemno, zimno i plucha. W takie wieczory nie chce się wychodzić na zewnątrz. Jak zatem kreatywnie, a zarazem przyjemnie zorganizować dziecku czas?

Blad przedszkole zmarlo dziecko

Przez błąd pracowników przedszkola zmarło dziecko

Uczęszczający do jednego z amerykańskich przedszkoli 3-latek zmarł po tym, jak opiekunowie podali mu kanapkę z produktem, na który był uczulony.

Edukacja domowa za przeciw

Edukacja domowa – za i przeciw

Edukacja domowa, podobnie jak inne formy edukacji ma swoje plusy i minusy. To jednak rodzic musi wybrać, jaką drogą ma podążać jego dziecko.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat