Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Kradła datki z puszek dla chorego dziecka

Artykuł

19-latka z Kraśnika przywłaszczała sobie pieniądze ofiarowywane przez ludzi dobrej woli na leczenie chorego chłopczyka. Została zatrzymana.

Ukradl puszke datki
Autor: pixabay.com

Młoda mieszkanka województwa lubelskiego nie miała skrupułów przed okradaniem puszek z datkami, przeznaczonymi na pomoc dla potrzebującego dziecka. 19-latka bezczelnie wynosiła „zdobycz” z kraśnickich aptek. Szacuje się, że mogła wzbogacić się o około 1600 złotych. Środki te zbierano na zagraniczne leczenie małego mieszkańca Kraśnika, którego rodziny nie było stać na sfinansowanie drogiej terapii. Złodziejka miała jednak pecha. 22 grudnia przyłapano ją bowiem w jednym ze sklepów na próbie kradzieży. 19-latka będzie teraz odpowiadać za przywłaszczenie mienia o określonej wartości. Może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat