Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dziecko z zespołem Downa twarzą marki Gerber

Artykuł

Dotknięty zespołem Downa roczny Lucas przez najbliższy rok będzie pojawiać się w reklamach firmy Gerber.

Dziecko zespol downa gerber
Autor: instagram.com/gerber

Wybór Lucasa Warrena z amerykańskiego stanu Georgia na twarz marki Gerber 2018 to ukłon w stronę rodziców opiekujących się dziećmi niepełnosprawnymi, dotkniętymi różnymi chorobami oraz dziećmi specjalnej troski. Firma chce zwrócić uwagę opinii publicznej na potrzeby chorych maluchów, pomóc im być akceptowanymi i docenianymi. Roczny Lucas z zespołem Downa został wybrany aż spośród 140 tysięcy innych dzieci. Rodzice malca są z tego bardzo dumni. Otrzymane 50 tysięcy dolarów z pewnością przyda im się w rodzinnym budżecie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat