Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dziecko wraz z rodzicami wpadło do krateru wulkanu

Artykuł

Nieuważny 11-latek zsunął się do krateru wulkanu niedaleko Neapolu. Na pomoc ruszyli rodzice, ale nie udało im się ocalić potomka.

Rodzina wpadla do wulkanu
Autor: pixabay.com

Podziwianie przez pewną rodzinę z dwójką dzieci wulkanu Solfatara we Włoszech, we wtorek 12.09.2017 roku, zakończyło się niespodziewaną tragedią. Chcąc przyjrzeć się popularnej atrakcji z bliska, nierozmyślny 11-latek przekroczył barierki bezpieczeństwa i zbliżył się do wulkanu w tak pechowy sposób, że wpadł do jego krateru. Rodzice chłopca rzucili się dziecku natychmiast na ratunek. Nie mieli jednak szczęścia i zsunęli się w ślad za potomkiem do wulkanu, w którym temperatura wynosi ponad 1000 stopni. Cała trójka zginęła na miejscu. Eskapadę do wulkanu Solfatara udało się przeżyć 7-letniemu dziecku pochodzącej z Włoch pary. Podczas nieudanej akcji ratunkowej starszego brata 7-latka, pieczę nad nim sprawowali bowiem znajdujący się nieopodal turyści.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat