Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD "Straszne historie Maszy cz. 1" – recenzja

Artykuł

Sympatyczna i niesforna Masza tym razem pomaga przezwyciężyć dziecięce lęki.

Straszne historie maszy1
Autor: Materiały prasowe

Znane rodzicom serie bajek o Maszy i niedźwiedziu robią w naszym kraju zawrotną karierę. Dzieci chętnie oglądają animowane odcinki o przygodach swoich ulubieńców, ale także z przyjemnością kolekcjonują wszelkiej maści maskotki czy różnego rodzaju zabawki interaktywne z ich ulubionymi bohaterami. Tym razem twórcy animowanego hitu przedstawiają sympatyczną i niesforną Maszę, znaną z popularnej serii „Masza i Niedźwiedź”, w zupełnie innych okolicznościach.

Nasza bystra dziewczynka opowiada całkowicie nowe historie, które pomagają przezwyciężyć najmłodszym dziecięce lęki. Intrygujące opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, lecz także nauczą, że strach można pokonać. Pierwsza część DVD zawiera m.in. straszną historię o potworach i tych, którzy się ich boją, przerażającą historię o ciemnym lesie i małym żuczku oraz bardzo straszną historię o chłopcu, który bał się myć. Brzmi intrygująco i…strasznie? Może tak, ale zapewniam, że animacje są przygotowane w taki sposób, aby nie wystraszyć naszej pociechy. Dlatego bez cienia wątpliwości możecie śmiało zakupić „Straszne historie Maszy” jako Mikołajowy prezent i obejrzeć razem z dzieckiem podczas Świąt. Jestem przekonana, że czas spędzony w Wigilijny czy Bożonarodzeniowy wieczór podczas zgłębiania umiejętności jak przezwyciężać lęki będzie dla Was niezwykle sympatyczny, ale także rozwijający.

DVD " Straszne historie Maszy cz. 1”

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat