Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD "Masza i niedźwiedź. Bajeczna bajka. cz. 7" – recenzja

Artykuł

Znana wszystkim urocza dziewczynka i kochający spokój niedźwiedź znów podbijają serca.

Masza7
Autor: Materiały prasowe

Rodzice na pewno świetnie znają serię bajek o Maszy i niedźwiedziu. W 7 części serii „Masza i Niedźwiedź: Bajeczna bajka” mali widzowie poznają nowy talent Maszy i dowiedzą się, czym grozi uzależnienie od gier wideo. Temat bardzo ważny i powiedziałabym „na czasie”. Warto już od najmłodszych lat uświadamiać swoje dzieci czym grozi zbyt długie przesiadywanie przed komputerem i zatracanie się w wirtualnym świecie. A skąd w ogóle pochodzi Masza? „Masza i Niedźwiedź” to tak naprawdę współczesna interpretacja popularnej rosyjskiej bajki o przygodach zagubionej w lesie dziewczynki. Od 2009 roku bajka podbija serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych i to w dodatku na całym świecie. Porusza ważne problemy i tematy, a do tego w przystępny i prosty sposób tłumaczy dziecku, dlaczego niektóre zachowania są nieodpowiednie.

Tęsknota i miłosne perypetie sympatycznego niedźwiedzia, a także 100 pomysłów na minutę ciekawskiej Maszy – to wszystko znajdziecie w 7 części serii „Masza i Niedźwiedź: Bajeczna bajka”. Pozwól, aby Twoje dziecko oddało się bez reszty bajecznym przygodom, niech przejedzie się taksówką prowadzoną przez wilka i przekona się w jak dużym niebezpieczeństwie znajdzie się… lodówka niedźwiedzia. Te i inne historie zaklęte w krążku na DVD. Polecam bez wątpienia absolutnie każdemu dziecku, a także rodzicom. W jesienne lub zimowe wieczory, przy kubku gorącej herbaty lub kakao będzie to dla Was wieczór idealny, a dziecko będzie po bajce spało jak zaczarowane.

DVD "Masza i niedźwiedź. Bajeczna bajka. cz. 7”

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat