Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD "Auta 3" - recenzja

Artykuł

Zygzak McQueen powraca na ekran i tor wyścigowy w wielkim stylu.

Auta3
Autor: Materiały prasowe

Każdy amator animacji musi znać pierwszą część trylogii „Auta”, która wyszła spod skrzydeł studia Pixar. Mariaż wytwórni z Disneyem pozwolił nam poznać dalsze losy dobrze znanych bohaterów. Zygzak McQueen musi zmierzyć się z upływającym czasem i przekonać się, czy ma jakieś szanse w rywalizacji z nowoczesnymi samochodami wyścigowymi. Młodzi przeciwnicy są zdeterminowani i pewni siebie, ale Zygzak ma wieloletnie doświadczenie, a i chęć zwycięstwa oraz prawdziwa pasja ścigania nadal drzemią pod jego metalową maską. Do akcji wkroczy także młoda trenerka Cruz Ramirez – pełna wigoru i zapału dziewczyna, która o samochodach wie prawie wszystko. Czy Zygzak McQueen z jej pomocą powróci na szczyt?

Wydanie DVD animacji „Auta 3” zaskakuje widza obecnością dodatków. Możemy zatem zagłębić się w opowieść o odpowiedzialności, możliwości zmiany i skrzynce z zgubionymi rzeczami w krótkometrażówce „Lou”, by potem obejrzeć kolejny krótki metraż „Rajdowa autoszkoła Magister Felgi”. Jeśli tylko będziemy mieli ochotę, możemy także zobaczyć „Auta 3” z komentarzem audio. Cała bajka trwa 98 minut. Wybór napisów bądź ścieżki dźwiękowej ogranicza się do czterech wariantów – polskiego, angielskiego, greckiego i arabskiego.

„Auta 3” w przeciwieństwie do swojego poprzednika są kawałkiem dobrej animacji i uczciwie opowiedzianej historii. Widać tu wyraźne nawiązania do premierowej części o przygodach Zygzaka McQueena. Nie ma tu wyraźnego rozgraniczenia na pozytywne i negatywne charaktery. Jest to lekko filozoficzna opowieść o przemijaniu i radzeniu sobie z nim. Jeśli Wasze dzieci pokochały Zygzaka McQueena to „Auta 3” będą dla nich wymarzonym prezentem, także tym gwiazdkowym. Fantastyczna muzyka, animowane spaliny, ryk silników i pełne emocji wyścigi. Zapraszam na tor, ale pamiętajcie, że ta bajka to nie tylko opowieść o zwyciężaniu, ale o uczciwości, odpowiedzialności, przyjaźni i wartościach życiowych. Naprawdę warto.

DVD "Auta 3", reż. Brian Fee, Galapagos, 2017

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat