Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Do rodzacej straz pozarna

Do rodzącej przyjechał wóz strażacki

Z powodu braku wolnych karetek do rodzącej kobiety w Bydgoszczy wysłano wóz straży pożarnej.

Zdrowy kregoslup przyszlej mamy

DVD "Zdrowy kręgosłup przyszłej mamy"

19 października trafi do sklepów DVD z ćwiczeniami dla przyszłych mam. „Zdrowy kręgosłup przyszłej mamy" - Ciesz się ciążą bez dolegliwości!

Fakty mity ciaza

Fakty i mity na temat ciąży

Wokół ciąży, porodu i spraw z nimi związanymi narosło wiele legend. Czas rozstrzygnąć co traktować jako fakt, a co jako mit. Oto kilka podstawowych informacji na temat ciąży:

Urodzina autostrada a4

Urodziła dziecko na autostradzie A4

Do porodu w niecodziennym miejscu doszło 22 września 2017 roku. Będąca w zaawansowanej ciąży kobieta wydała na świat córeczkę w znajdującym się na autostradzie samochodzie.

Podrozowanie w ciazy

Jak bezpiecznie podróżować w ciąży

Coraz więcej kobiet pozostaje aktywnych w ciąży, uprawiają sporty i podróżują. Jak zatem sprawić, aby zagraniczne eskapady przyszłej mamy były w pełni bezpieczne?

Odpowiednie nawodnienie ciaza karmienie

Odpowiednie nawodnienie niezbędne w ciąży i podczas karmienia

Właściwa ilość wody dostarczana w czasie ciąży i karmienia piersią może mieć wpływ na szereg procesów zachodzących w tym wyjątkowym okresie.

Zielone warzywa kwas foliowy

Zielone warzywa, joga, kwas foliowy... O czym warto pamiętać w ciąży?

Podstawowa wiedza o ciąży jest ważna. Odpowiednie postępowanie zwiększy nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka.

Ciaza po35

Metoda fetoskopowa operowania rozszczepu kręgosłupa u płodu

Dzięki Fundacji Polsat, 11 września, po raz pierwszy w Polsce przeprowadzono operację rozszczepu kręgosłupa płodu w łonie matki metodą fetoskopową.

Jestem w drodze

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam

Życzliwość wobec przyszłych mam jest istotna przez cały czas trwania ciąży. Widzisz ciążowy brzuszek, bądź znaczek JESTEM W DRODZE ©, nie zastanawiaj się – wstań i ustąp miejsca. Bądź życzliwy.

W summie wszystko

W Summie wszystko, czego potrzebujesz!

Ciąża i czas karmienia piersią to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. W oczekiwaniu na dziecko lub tuż po jego narodzinach należy w szczególny sposób dbać o swoje zdrowie i prawidłową dietę.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat