Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Nfz plansza

Moja ciąża na NFZ - 6 tydzień

I są! 2 kreski na teście ciążowym. No cóż nie ukrywam, że planowane, ale efekt zaskoczenia i tak się pojawił. Chcąc nie chcąc to początek 9 ciężkich miesięcy – wahanie nastroju, nudności, tycie i finał, czyli poród…

Muzyka muzyka

Muzyka, muzyka

Nie od dziś wiadomo, że słuchanie muzyki przez kobiety w ciąży, pozytywnie wpływa na rozwój maluszka i przynosi niewymierne profity, gdy dziecko ma już kilka, kilkanaście, a nawet (kto by pomyślał!) kilkadziesiąt lat.

Lagodzace zel higiena intymna

Łagodzący żel do higieny intymnej z nagietkiem lekarskim

Kobiece okolice intymne to obszar specjalnej troski higienicznej. Do ich pielęgnacji nie używajmy pachnących mydeł.

Wyprawka szpital mama

Czerwcowe zmiany w standardach medycznych przy ciąży

Ministerstwo zdrowia poczyniło pewne zmiany w przepisach dotyczących opieki okołoporodowej. Na czym polegają?

Pol tysiaca kobiet ciaza

Pół tysiąca kobiet w ciąży sprawdzi bezpłatnie poziom witaminy D

31 maja w Warszawie odbyła się inauguracja Ogólnopolskiego Programu Bezpłatnych Badań Poziomu Witaminy D – VITRUM D3, w ramach której poziom witaminy D oznaczono u kobiet w ciąży.

Wybieramy porodowke

Wybieramy porodówkę

Narodziny dziecka to jedno z tych wydarzeń, które będziesz pamiętać do końca życia. Warto więc zadbać o jak najlepsze wspomnienia.

Stomiczka ciaza

Stomiczka pokazała swoje ciążowe zdjęcie

Młoda Polka przełamuje tabu związane ze stomią. Na warszawskich autobusach i w metrze można zobaczyć niezwykłe zdjęcia Roksany Mikołajczak.

Ciaza witamina d

Ogólnopolski Program Bezpłatnych Badań Poziomu Witaminy D dla kobiet w ciąży

W ramach IV Ogólnopolskiego Programu Bezpłatnych Badań Poziomu Witaminy D - VITRUM D3 w okresie od 31 maja do 10 czerwca w 5 polskich miastach, kobiety w ciąży będą miały możliwość bezpłatnego sprawdzenia poziomu witaminy D.

Mama przyszle mamy

Gatta z myślą o przyszłych mamach

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich mam. Z tej okazji Gatta pamięta także o przyszłych mamach i specjalnie dla nich proponuje rajstopy z linii MAMMA, zaprojektowane z myślą o ich rosnącym brzuszku.

Pielegnacja podczas ciazy

Pielęgnacja podczas ciąży

Spodziewasz się dziecka? Dbaj o skórę! Tylko właściwa pielęgnacja ciała podczas ciąży umożliwi szybszy powrót do formy po porodzie.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat