Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
5 dolegliwosci stop ciaza

5 dolegliwości stóp w ciąży

Ciąża nie ogranicza się wyłącznie do powiększającego brzuszka. Dodatkowe kilogramy to ciężar, który noszą stopy przyszłych mam przez kilka miesięcy.

Zika ciaza egzotyczna podroz

Nie tylko Zika może zagrażać ciężarnym kobietom podczas egzotycznych podróży

Odległe kraje kuszą swoją egzotyką Polaków, jednak wyjazdy do niektórych regionów świata mogą być ryzykowne dla kobiet w ciąży.

Przenosne ktg

Przenośne KTG wkrótce w użyciu

Już niedługo z mobilnego KTG będą mogły korzystać kobiety w ciąży w Polsce i na całym świecie. Jest się więc z czego cieszyć.

Przyszla karmiaca mama wakacje

Przyszła i karmiąca mama na wakacjach

Pomysł, by latem choć na parę dni wyjechać z partnerem na urlop jeszcze przed narodzinami dziecka lub już z niemowlakiem, wydaje się kuszący?

Fit mama

Fit Mama

Zgrabna figura od każdej z nas wymaga poświęcenia i wytrwałości. Jeszcze więcej wysiłku wymaga ona od każdej kobiety, która stała się mamą.

Ciaza narzad wzroku

500 plus dla kobiet w ciąży?

Pod postulatem wprowadzenia 500 plus dla kobiet w ciąży podpisało się już ponad 20 tysięcy osób. Kobiet, które chciałyby otrzymywać wsparcie od rządu w czasie noszenia pod sercem potomka bowiem nie brakuje.

Bezpiecznie samochod ciaza popr

Jak jeździć bezpiecznie w samochodzie podczas ciąży?

Okres prenatalny jest dla dziecka dobrym czasem na poznanie dźwięków auta, które po porodzie okażą się znajome, zatem nie wywołają niepokoju.

Urodzenie dziecka wlosy

Dlaczego po urodzeniu dziecka tracimy włosy

Problem nadmiernie wypadających włosów dotyczy większości młodych mam. Najczęściej związany jest ze stabilizacją poziomu hormonów, które wracają do stanu sprzed ciąży.

Darmowe porady dietetyczne ciaza

Darmowe porady dietetyczne dla kobiet w ciąży i rodziców

Projekt Narodowego Funduszu Zdrowia zakłada darmowe porady dietetyczne dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci od 2017 roku. Prace nad realizacją tego pomysłu trwają.

Wypadanie wlosow po ciazy

Wypadanie włosów po ciąży

Każda świeżo upieczona mama dąży do tego, by po porodzie powrócić do swojego wyglądu sprzed okresu ciąży. Jednak nie zawsze wszystko wraca do normy - niektórym kobietom nadmiernie wypadają włosy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat