Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Auto z dzieckiem wpadło do basenu

Artykuł

Kilka dni temu na Florydzie samochód z 11-letnią dziewczynką i jej rodzicem, znalazł się niespodziewanie w wypełnionym wodą basenie.

Auto dziecko basen
Autor: pixabay.com

Planowana wyprawa na zakupy pewnej rodziny z Florydy z dnia 27 marca 2018 roku, miała bardzo zaskakujący i niebezpieczny początek. Gdy w niebieskiej Hondzie Civic usadowili się rodzice 11-letniej dziewczynki wraz ze swoją pociechą, siedząca za kierownicą Amerykanka przypomniała sobie o pozostawieniu w domu portfela. Przejęta swoim roztargnieniem kobieta, postanowiła niezwłocznie udać się po zgubę. Tak niedokładnie jednak ustawiła tryb parkowania w pojeździe, że samochód z jej mężem i dzieckiem wjechał do pobliskiego basenu i znalazł się pod wodą. Pasażerowie nie doznali na szczęście obrażeń w wyniku zdarzenia. Niecodzienny pobyt w zbiorniku wodnym zapamiętają jednak z pewnością na długo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat