Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na luty 2018

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Luty 2018

Luty2018
Autor: Materiały prasowe

PREMIERA: STACYJKOWO

Od 1 lutego codziennie o 6:25, 12:47 i 17:06 (po dwa odcinki)

Od 1 lutego na antenie POLSAT JimJam zagości 1. sezon „Stacyjkowa”, będącego kontynuacją przygód trzech sympatycznych lokomotyw – Wilsona, Koko i Brunona. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę. Po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Każda z ciuchci ma inny temperament – Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń. Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi! Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć. W jednym z odcinków na ciuchcie czeka wspaniała przygoda – w związku z otwarciem nowego parku safari będą musiały przewieźć zwierzęta do nowego domu – Koko zajmie się małpką, Bruno żyrafą, a Wilson słoniem. Jeśli im się uda, dostaną specjalne odznaki za transport zwierząt! Dzięki temu zadaniu bohaterowie zrozumieją, co znaczy troska o bezpieczeństwo innych – będą musieli dobrze pilnować swoich pasażerów. Przygody lokomotyw ze Stacyjkowa spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom – produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każdy odcinek trwa około dziesięciu minut.

MARATONY Z MY LITTLE PONY

W soboty i niedziele od 11:08 (po trzy odcinki)

W weekendy zapraszamy na spotkania z bohaterami serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. W magicznej krainie Equestria, której mieszkańcami są wyłącznie kolorowe kucyki, Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie. Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi – ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół! W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że bohaterka uczy się najpotężniejszej magii – magii przyjaźni!

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od 9:05 do 10:00 oraz od 14:00 do 15:00, a w weekendy od 14:00 do 15:00

Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie bajek:

Tropiciele zagadek
Potworek Matma i jego drużyna
Teraz już wiesz
Hugo, co to znaczy?

BOHATEROWIE NA CO DZIEŃ

Codziennie od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 17:00

Każdego dnia kanał POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z uwielbianymi przez dzieci bohaterami stojącymi na straży porządku i bezpieczeństwa – „Strażnikami Miasta” i „Strażakiem Samem”. „Strażnicy Miasta” zawsze mają ręce pełne roboty – Strażak Fiona zgasi nawet największy pożar, a Oficer Paulie rozwiąże każdą zagadkę. Nie ulega wątpliwości, że również Strażak Sam to prawdziwy bohater, który nie tylko gasi pożary, ale jest też zawsze gotowy do niesienia pomocy przyjaciołom i kolegom po fachu. Cokolwiek się stanie – mieszkańcy Pontypandy wiedzą, że mogą na niego liczyć!

FILMOWE PORANKI

W soboty i niedziele o 9:05

W każdy sobotni i niedzielny poranek zapraszamy na seanse z bajkami:

Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko – w sobotę, 3 lutego
Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc – w niedzielę, 4 lutego
Jasper – w sobotę, 10 lutego
Flipper i Lopaka – w niedzielę, 11 lutego
Heidi – w sobotę, 17 lutego
Kredki z Kolorkowa – w niedzielę, 18 lutego
Roztańczona Angelina: Rejs – w sobotę, 24 lutego
Angelina Ballerina: Tańcząca Królewna – w niedzielę, 25 lutego

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat