Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wielkie zmiany w drugim sezonie „Inspektora Gadżeta”

Artykuł

Na antenie Boomeranga gości wielu klasycznych bohaterów kreskówek, którzy latami zdobywali serca kolejnych pokoleń widzów.

Inspektor gadzet
Autor: Materiały prasowe

Wśród nich pojawia się również Inspektor Gadżet, dobroduszny i gapowaty cyborg-detektyw, który jest obecny na ekranach telewizorów już od 35 lat. Premiera nowych przygód uroczego inspektora w poniedziałek 19 lutego o godz. 15:05 w Boomerangu.

W najnowszej odsłonie przygód poczciwego detektywa nastąpią spore zmiany. Jego siostrzenica Penny nie jest już dzieckiem, ale nastolatką szkolącą się na agentkę Centrali. Razem z wiernym psem Łepkiem pomagają tytułowemu bohaterowi realizować trudne misje zlecane przez szefa Quimby’ego. Jak zwykle jednak całość zasług za zrealizowane zadania przypada Gadżetowi, który rekompensuje swój brak rozwagi olbrzymim szczęściem. Głównym czarnym charakterem pozostaje złowrogi Doktor Klauf, który niestrudzenie knuje kolejne intrygi mające zapewnić organizacji ZŁA władzę nad światem. W tej wersji serialu pojawia się także zupełnie nowy bohater, czyli siostrzeniec Klaufa, Talon. Młody chłopak i Penny mają do siebie słabość, jednak ze względu na konflikt swoich opiekunów nie mogą się widywać.

Postać Inspektora Gadżeta została wymyślona w 1983 roku przez Andy’ego Heywarda, Jeana Chalopina i Bruno Bianchi. Kolejne animowane wersje jego przygód cieszyły się ogromną popularnością. Najnowsza, znana widzom Boomeranga odsłona „Inspektora Gadżeta”, została w całości zrealizowana przy użyciu grafiki komputerowej.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Inspektor Gadżet” już 19 lutego na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:05.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat