Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Stacyjkowo – Zdobywcy odznak

Artykuł

Przygody sympatycznych lokomotyw od 15 stycznia na kanale POLSAT JimJam

Stacyjkowo zdobywcy odznak
Autor: Materiały prasowe

Wilson, Koko i Bruno to trzy sympatyczne lokomotywy, które mieszkają w Stacyjkowie. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę, a po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Młode ciuchcie muszą się jeszcze wiele nauczyć – dopiero, gdy zdobędą określoną liczbę odznak, będą mogły stać się w pełni samodzielne. Na ich przygody zapraszamy od 15 stycznia w dni powszednie o 11:35 (po dwa odcinki) i 16:53, a w weekendy o 10:55 i 16:53 w POLSAT JimJam.

Każdy z bohaterów ma inny temperament – Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń. Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi! Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć.

W jednym z odcinków ciuchcie będą musiały udowodnić, że potrafią podróżować zgodnie z rozkładem i odebrać pasażerów z kolejnych przystanków o właściwej porze. Oczywiście nie obędzie się bez komplikacji. Bruno spędzi zbyt dużo czasu na jednej ze stacji chcąc upewnić się, że wszyscy wsiedli. Z kolei Koko tak bardzo skupi się na tym, by ukończyć trasę jak najszybciej, że nie zabierze pasażerów z wyznaczonego miejsca. Dzięki temu zadaniu bohaterowie zrozumieją, jak ważna jest punktualność. W kolejnym odcinku Wilson sprawdzi się w konkurencji polegającej na uważnym zapamiętaniu celu podróży – nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ lokomotywa ma problemy z uważnością i skupieniem uwagi. To będzie doskonałe ćwiczenie na koncentrację i pamięć! Wilson zrozumie jak ważne jest, by w danym momencie skupić się wyłącznie na realizacji powierzonego zadania.

Przygody lokomotyw spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom – produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każdy odcinek stanowi cenną lekcję – maluchy dowiedzą się m.in. jak ważna jest punktualność i uważne słuchanie poleceń. Lokomotywy poprzez swoje postępowanie pokażą także małym widzom, że na przyjaciół zawsze można liczyć i, że należy pomagać wszystkim, którzy tego potrzebują.

Na serial „Stacyjkowo – Zdobywcy odznak” zapraszamy od 15 stycznia w dni powszednie o 11:35 (po dwa odcinki) i 16:53, a w weekendy o 10:55 i 16:53 w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat