Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Pierwszy Dzień Matki z Philips Avent

Artykuł

Z okazji Dnia Matki Philips Avent 18 maja w swojej siedzibie zorganizował spotkanie dla pań w ciąży, które w większości po raz pierwszy będę obchodzić to szczególne święto.

Pierwszy dzien matki avent
Autor: Materiały prasowe

Przyszłe mamy miały okazję spotkać się z położnymi, konsultantką laktacyjną, poznać produkty Philips Avent oraz wykonać badanie USG.

Philips Avent w swojej siedzibie 18 maja gościł ponad 180 pań w ciąży, które tego dnia otrzymały nie tylko produkty, które dołożą do swojej wyprawki, ale przede wszystkim profesjonalne porady.

Przyszłe mamy spotkały się z położnymi oraz konsultantką laktacyjną, które udzieliły wielu profesjonalnych i życiowych porad dotyczących karmienia piersią i opieki nad noworodkiem. Przybyłe panie zapoznały się również z produktami marki Philips Avent, które wspierają młodych rodziców, m.in. laktatorami, butelkami, akcesoriami przydatnymi przy karmieniu naturalnym czy nianiami elektronicznymi. Panie były zaangażowane, zadawały specjalistom wiele pytań, wdawały się w dyskusje, które upłynęły w miłej atmosferze oraz chętnie brały udział w quizie, który ugruntowywał zdobytą wiedzę. Wiele z nich dzięki swojej aktywności wygrało chustę do karmienia piersią. Zainteresowaniem cieszyła się także fotobudka, dzięki której mamy w ciąży mogły uwiecznić ten szczególny dzień i wyjść z pamiątką. Dodatkowo ponad 60 pań miało okazję wykonać badanie USG 3D przeprowadzone na aparatach Philips przez lekarza ginekologa-położnika. Nie obyło się więc bez wzruszających momentów, gdyż dzięki USG wiele mam po raz pierwszy mogło zobaczyć minki i uśmiech swojego dziecka, a także poznać jego płeć.

Wszystkie panie wyszły zadowolone i z dawką solidnej wiedzy, która z pewnością przyda się im zwłaszcza po narodzinach niemowlaczka. Świadczą o tym pozytywne komentarze i podziękowania na Facebooku. Marka Philips Avent chętnie wesprze je i wszystkie inne młode mamy aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące i lata ich maluszka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat