Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Nauka angielskiego z bohaterami „Badanamu”

Artykuł

Premiera serii już 1 kwietnia w Polsat JimJam.

Badanamu
Autor: Materiały prasowe

Wpadające w ucho piosenki, proste rymowanki, sympatyczni bohaterowie i duża dawka dobrej zabawy – to sprawdzony przepis na naukę angielskiego. Dzięki edukacyjnej serii „Badanamu” dzieci łatwo przyswoją podstawowe słownictwo związane z rodziną, żywnością czy zwierzętami. Bohaterami serii są m.in. sympatyczny miś Bada, sówka Abby oraz Mimi – na ich przygody zapraszamy od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00, a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki) w POLSAT JimJam.

Jak najłatwiej skłonić dzieci do nauki? To proste – poprzez zabawę! Od 1 kwietnia mali widzowie POLSAT JimJam będą mieli okazję postawić pierwsze kroki w nauce angielskiego, a pomagać im w tym będą sympatyczni bohaterowie – miś Bada, sówka Abby, Mimi, a także słodkie kociaki, kolorowe pingwinki i mała świnka. Ich przygody będą pretekstem do poznawania angielskich słówek i wymowy głosek oraz nauki alfabetu i wpadających w ucho angielskich rymowanek. W ramach serii zobaczymy kilka rodzajów animacji podzielonych na cykle: „Badanamu Pop” (z wpadającymi w ucho przebojami), „Badanamu Nursery Rhymes” (z najpopularniejszymi angielskimi rymowankami), „Badanamu TV Show (ABC)” (z nauką podstawowych słówek, literek i ich wymowy) oraz „Badanamu Talk” (z podstawowymi angielskimi słówkami i zwrotami).

W animacjach z cyklu „Badanamu TV Show (ABC)” widzowie poznają liczne słówka i ich wymowę – z wyrazem „apple” (jabłko) maluchy zapoznają się, oglądając, jak rozbrykane jabłka przerywają kolorowym bohaterom sesję malowania obrazów. Literka „s” i słowo „sun” (słońce) zostanie zaprezentowane maluchom w postaci tańczącego na niebie słoneczka.

Doskonałym sposobem na przyswajanie nowych słówek jest ich nauka poprzez… piosenki! W animacjach z cyklu „Badanamu Pop” do tańca i uczenia się porwą widzów krótkie, wpadające w ucho utwory.

W innym cyklu maluchy będą miały szansę poznać popularne angielskie rymowanki – ich treść zostanie zaprezentowana przez animację, co ułatwi oglądającym zrozumienie poszczególnych słów, rozszerzając w ten sposób ich słownik. Maluchy będą miały też szansę na poznanie podstawowych angielskich zwrotów.

Dzięki uroczym bohaterom, przyjemnej dla ucha muzyce i pogodnym nastroju panującym w serialu animowanym „Badanamu” mali widzowie w naturalny sposób wkroczą w świat języka angielskiego. Seria, przygotowana specjalnie dla dzieci od 1 do 4 roku życia, cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie – i trudno się temu dziwić, ponieważ stanowi wyjątkowe połączenie walorów edukacyjnych i doskonałej rozrywki.

Na naukę angielskiego z serią animowaną „Badanamu” zapraszamy od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00, a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki) w POLSAT JimJam

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat