Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Kosmiczne tarapaty w nowych odcinkach „Ben 10”

Artykuł

Dzielny Ben Tennyson wraca do Cartoon Network, aby uczyć dzieciaki odwagi i wiary we własne możliwości.

Kosmiczne tarapaty
Autor: Materiały prasowe

Waleczny dziesięciolatek tym razem będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym przybyszem z kosmosu, który skradnie jego tożsamość, a także ocalić grupę górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Ben 10” w poniedziałek 16 kwietnia o 20:10.

W premierowych odcinkach „Ben 10” nie zabraknie emocji. Główny bohater odwiedzi m.in. muzeum kosmosu, w którym prowadzi się badania nad najdalszymi, niezgłębionymi zakątkami przestrzeni kosmicznej. Zafascynowany Ben odkryje, że w muzealnym laboratorium przebywa tajemniczy przybysz z innej planety. Zachwyt szybko przerodzi się w przerażenie, kiedy kosmita ujawni swoją zdolność transformacji i przybierze postać Bena! Główny bohater będzie musiał udowodnić wszystkim, że to on jest prawdziwym Benem Tennysonem.

Innym razem Ben i jego kuzynka, Gwen, połączą siły, by uwolnić górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Oprócz ocalenia nieszczęśników bohaterowie wykażą się również umiejętnościami śledczymi, próbując odkryć, kto odpowiada za katastrofę.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Ben 10” w poniedziałek 16 kwietnia o 20:10 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:10.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat