Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Kapsułki Waschkonig - wygodne pranie w rozsądnej cenie

Artykuł

W całym szeregu różnych środków piorących klienci mają coraz większe oczekiwania co do jakości prania, właściwości antyalergicznych i ochrony środowiska naturalnego.

Kapsulki waschkonig
Autor: Materiał zewnętrzny

Poza tym, oczywiście ubrania muszą pięknie pachnieć, być przyjemne w dotyku i nie niszczyć się. I choć każdy ma swoje ulubione marki i rodzaje środków, to coraz więcej Polaków sięga po detergenty marki Waschkonig. Produkty tej niemieckiej marki jeszcze kilka lat temu przywożone były zza zachodniej granicy. Teraz coraz częściej dostępne są w Polsce zarówno w sklepach, jak i w Internecie.

Na co zwracać uwagę?

Podstawą skutecznego prania jest oczywiście odpowiedni środek piorący. Dobrany do rodzaju tkanin, ich kolorów oraz jakości wody, jaką mamy w domu. Jednym z alternatywnych (poza tradycyjnymi proszkami orz żelami) środków do prania są kapsułki Waschkonig. To przede wszystkim wygodne rozwiązanie zarówno w domu, jak i na przykład na wyjeździe. W jednej kapsułce zamknięta jest odpowiednia ilość środka na jedno pranie – w związku z tym nie ma konieczności dozowania, a szuflada na środki piorące w pralce pozostaje czysta, bez śladów po proszku. Co więcej, zwartość kapsułki jest silnie skoncentrowana i pozwala na skuteczne pranie w niewielkiej ilości detergentu. W rezultacie ubrania są czyste, świeże i pachnące, a dzięki składnikom pielęgnującym dłużej pozostają w dobrym stanie.

Skuteczność, wygoda, ekologia

Spośród rożnego typu kapsułek Waschkonig na http://krolprania.pl/ można wybrać te dedykowane do ubrań białych, kolorów oraz czerni. Dzięki temu chronimy barwy albo podkreślamy jakość jasnych ubrań czy na przykład bielizny. Warto, wybierając środki piorące, zwrócić uwagę na inne aspekty. Dzięki temu, że kapsułki Waschkonig nie zawierają żadnych fosforanów i zeolitów, chronią środowisko naturalne oraz nie wywołują alergii, ani podrażnień. Te dwa aspekty stają się coraz ważniejsze przy wyborze środków chemicznych. Poza tym, wybierając kapsułki mamy pewność, że nie używamy zbyt dużej ilości detergentu, ponieważ ta ilość jest idealnie dopasowana do konkretnego prania.

Dlaczego warto wybrać kapsułki Waschkonig?

Silne skoncentrowanie środków piorących w kapsułkach Waschkonig sprawia, że w efekcie mamy czyste i pachnące pranie. Nawet uporczywe plamy pod wpływem tego środka znikają bez śladu. Sama żelowa powłoka idealnie rozpuszcza się podczas prania, a na ubraniach nie pozostają pozostałości środków, jak to zdarza się czasem przy stosowaniu tradycyjnego proszku. Jest to zatem idealny pomysł do prania w pralkach automatycznych, ponieważ wszystko wrzucamy bezpośrednio do bębna. Ta wysoka jakość, idealna skuteczność i praktyczna wygoda jest również opłacalna pod kątem ekonomicznym. Po pierwsze, nie zużywamy środków w nadmiarze, po drugie, cena kapsułek jest bardzo atrakcyjna.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat