Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

DVD "LEGO® NEXO KNIGHTS – Części 1 i 2"

Artykuł

Najnowszy interaktywny serial animowany LEGO® na DVD od 27 maja!

Lego ninjago nexo knight12
Autor: Materiały prasowe

LEGO® NEXO KNIGHTS to zupełnie nowa, zaskakująca seria LEGO®, której akcja rozgrywa się w niezwykłej krainie, będącej połączeniem średniowiecznego grodu z futurystyczną wizją świata nowej generacji. Fabuła serialu skupia się na przygodach 5 dzielnych bohaterów, którzy muszą przywrócić pokój w królestwie i zapewnić bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Pierwsze dwie części serii LEGO® NEXO KNIGHTS zadebiutują na DVD już 27 maja!

LEGO® NEXO KNIGHTS – UNIKALNE POŁĄCZENIE ŚWIATA REALNEGO I WIRTUALNEGO

W styczniu 2016 roku LEGO® wprowadziło na rynek nową serię klocków LEGO® NEXO KNIGHTS, która szybko stała się bestsellerem. LEGO® NEXO KNIGHTS to unikalne połączenie realnego świata z wirtualną rzeczywistością i zupełnie nowa koncepcja zabawy. Dzięki darmowej aplikacji Merlok 2.0 na urządzenia mobilne (wybrane modele smartfonów i tabletów), widzowie oglądając odcinki z przygodami rycerzy NEXO lub bawiąc się klockami LEGO® NEXO KNIGHTS, mogą skanować tarcze i zamieniać je na dodatkowe moce w grze. Dzięki nim można zdobywać nowe umiejętności, funkcje oraz broń i pomagać bohaterom w misji ratowania królestwa. W zestawach klocków, filmikach wideo, odcinkach na DVD, a także w mediach społecznościowych czy prasie dziecięcej znajduje się ponad 170 różnych tarcz!

LEGO® NEXO KNIGHTS – WYDANIE DVD

Wkrocz do świata przyszłości i poznaj piątkę dzielnych rycerzy: dzielnego Claya Mooringtona, nieustraszonego Lance’a Richmonda, wesołego Aarona Foxa, olbrzymiego i silnego Axla oraz księżniczkę Macy Halbert, która lepiej czuje się w zbroi niż w sukienkach. Waleczni nowicjusze dopiero ukończyli Akademię Rycerską, ale mają do spełnienia niezwykle ważną misję – muszą obronić Królestwo Knighton przed złowieszczym błaznem Jestro oraz jego hordą potworów. Pomoże im w tym Merlok 2.0, wirtualny czarnoksiężnik, który przez przypadek zmienił się w program komputerowy. Dołącz do niezwykłej drużyny rycerzy NEXO i przeżyj przygodę nie z tego świata!

BOHATEROWIE

  • CLAY – Najbardziej bohaterski z bohaterów… od początku świata! Ma obsesję na punkcie rycerstwa. Dorastał jako sierota i od dziecka marzył to tym, by zostać rycerzem. Teraz, kiedy jego marzenie się spełniło, spędza całe dnie na ćwiczeniu ruchów, nauce nowych umiejętności i walce ze złem. A kiedy idzie spać, śni o heroicznych czynach, których dokona następnego dnia.
  • LANCE – Najbardziej lśniący rycerz w okolicy. Lubi walczyć z potworami, ale jeszcze bardziej lubi sławę. Urodził się i wychował w bogatej rodzinie. Wszystko zawsze przychodziło mu z łatwością i chciałby, aby tak pozostało. Kiedy walczy, jego lśniąca zbroja ulega zabrudzeniu i psuje mu się fryzura, przez co nie wychodzi najlepiej na zdjęciach.
  • AARON – Wyluzowany poszukiwacz wrażeń. Urodził się i wychował nad morzem. Ma w życiu prosty cel: chce się przekonać, co sprawia mu najwięcej frajdy. Obecnie jest to lot na deskolotce w czasie walki z potworami lawowymi. Fajny i… niebezpieczny! Ale Aaron mawia, że bez niebezpieczeństwa nie ma frajdy. Czasami, kiedy chce się zrelaksować, grywa na komputerze z Axlem lub wyleguje się na kanapie. Nie potrafi jednak usiedzieć za długo w jednym miejscu i szybko wyrusza na poszukiwanie nowych wrażeń.
  • AXL – Bardzo głodny olbrzym. Dorastał w spokojnym miasteczku, w krainie żyjącej z górnictwa. Jest duży, silny i wiecznie odczuwa głód. Czasem jest to głód walki, ale przeważnie chodzi o ten zwykły. Szkolenie się na rycerza, gra na elektrycznej lutni i na komputerze z Aaronem – wszystko to pobudza jego apetyt. Axl jest małomówny, ale nigdy nie odmówi małej przekąski. Dużej też nie. Najlepiej w dziesięciu porcjach.
  • MACY – Bardzo oddana absolwentka Akademii Rycerskiej. Pragnie chronić Knighton i dowieść ojcu, królowi Halbertowi, że jest znakomitą wojowniczką, a nie śliczną, malutką, bezradną księżniczką. Wścieka się na myśl, że nie zdobędzie uznania taty, więc wyładowuje się na każdym potworze, który znajdzie się w zasięgu jej potężnej maczugi.
  • MERLOK 2.0 – Merlok to czarodziej chroniący Knighton. Wskutek magicznego ataku jego ciało zniknęło, a świadomość przeniosła się do komputerów Fortreksu, tworząc samoświadomy system operacyjny Merlok 2.0. W nowej, cyfrowej postaci Merlok przesyła rycerzom ulepszenia mocy NEXO, ale zachował swój dawny charakter. Wciąż jest ekscentryczny, sympatyczny i bardzo dumny ze swoich dzielnych podopiecznych. Mimo że moce NEXO są tak niesamowite, Merlok tęskni za czasami starej, dobrej magii.
  • KRÓL HALBERT – Stremowany i strachliwy przywódca królestwa. Chociaż jest królem, boi się wielu rzeczy, na przykład ciemności i głośnych dźwięków. Czasem denerwuje się na myśl o tym, co przyniesie jutro. Zdecydowanie woli oglądać turnieje i wygłaszać przemowy, niż walczyć ze złowrogimi potworami, ale zrobi wszystko, by chronić swoją krainę. Nawet jeśli będzie musiał pozwolić ukochanej córce na udział w potyczkach z wrogiem.
  • JESTRO – Nie jest zły. Po prostu nie wychodzi mu bycie dobrym. Ani zabawnym. Niegdyś był błaznem króla Halberta i dzień w dzień wszyscy się z niego śmiali. To znaczy śmiali się dopóty, dopóki nie próbował być zabawny, bo wtedy zapadało krępujące milczenie. Pewnego dnia Jestro stwierdził, że ma dość i skorzystał z okazji, by zyskać nadludzką moc, aby już nikt nie odważył się z niego zaśmiać.

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 1 (odcinki 1-5):
ODCINEK 1 – KSIĘGA POTWORÓW CZĘŚĆ 1
Gdy Księga Potworów wpada w ręce okrutnego błazna Jestro, w Królestwie Knighton zaczyna panować chaos. Czy młodzi rycerze z Akademii Rycerskiej będą w stanie powstrzymać groźnego przeciwnika?
ODCINEK 2 – KSIĘGA POTWÓROW CZĘŚĆ 2
Rycerze próbują się zorganizować, aby chronić królestwo przed potworami Jestro, popadają jednak w przygnębienie, gdy odkrywają, że ich najlepszy doradca – czarnoksiężnik Merlok – poświęcił się, by ich uratować.
ODCINEK 3 – Moc Merloka
Jestro atakuje osadę położoną na odległym krańcu królestwa, a rycerze NEXO nie wiedzą, jak się tam dostać… Na szczęście Macy wpada na świetny pomysł!
ODCINEK 4 – Kodeks rycerski
Jestro rozpętuje w królestwie prawdziwy chaos i próbuje porwać członków królewskiego dworu. Czy rycerzom NEXO uda się ocalić Króla?
ODCINEK 5 – Noc strachu
Jestro wzywa na pomoc kolejne ciemne moce. Udaje mu się uwięzić rycerzy NEXO w mrocznym lesie, gdzie będą musieli stawić czoło swoim najgłębszym lękom i obawom.

LEGO® NEXO KNIGHTS, CZĘŚĆ 2 (odcinki 6-10)
ODCINEK 6 – Złoty Zamek
Lance ma zagrać swoją pierwszą rolę w klasycznej sztuce i nie przypuszcza, że Jestro i jego potwory będą chciały zrujnować ten występ.
ODCINEK 7 – Labirynt Złudzenia
Waleczni rycerze wpadają w pułapkę zastawioną przez nikczemnego błazna Jestro w Labiryncie Złudzenia!
ODCINEK 8 – Czarny Rycerz
Tajemniczy Rycerze NEXO zaczynają napadać na osady! Jak to możliwe? Wśród mieszkańców pojawia się Czarny Rycerz gotów bronić ich przed złoczyńcami.
ODCINEK 9 – Księga Całkowitego Zła
Rycerze NEXO muszą stawić czoło śmiercionośnej hordzie potworów, które z rozkazu błazna Jestro dokonują ataków w całym królestwie. Tymczasem Merlok węszy pułapkę… czy ma rację?
ODCINEK 10 – Potęga i magia
Podczas gdy Aaron przemierza królestwo, by zebrać rozproszonych rycerzy NEXO, Jestro i jego horda potworów atakują królewski zamek! Jeśli rycerze nie wrócą do stolicy na czas, złowieszczy błazen przejmie władzę w krainie!

UWAGA: KONKURS!

Kup wydanie DVD LEGO® NEXO KNIGHTS, wejdź na stronę aplikacji konkursowej www.facebook.com/DzieciToLubia, wpisz unikalny kod z ulotki, rozwiąż krótki test ze znajomości serii, wybierz swojego ulubionego bohatera i stań do walki o supernagrody! Do wygrania: tablety Acer, zestawy klocków LEGO® NEXO KNIGHTS oraz Księgi Potworów. Konkurs trwa od 27.05. do 15.07.2016.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat