Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

9-latka wyskoczyła przez okno, bo się paliło

Artykuł

Skokiem z okna ratowała się w poniedziałek 9 kwietnia pewna dziewczynka z województwa świętokrzyskiego przed żywiołem ognia.

9latka wyskoczyla okno pozar
Autor: pixabay.com

Rozprzestrzeniający się pożar w jednym z budynków wielorodzinnych w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim, skłonił znajdującą się w nim małą dziewczynkę do ewakuowania się przez okno. Zamieszkiwała ona z rodziną stary budynek z drewnianą konstrukcją. Gdy w poniedziałkowe przedpołudnie doszło tam do pożaru, 9-latka wyskoczyła przez okno jednego z mieszkań na pierwszym piętrze. Pozostałym lokatorom opuścić płonącą nieruchomość pomogli strażacy. Efektem susa dziecka są potłuczenia. Policja zajmie się wyjaśnieniem dokładnych przyczyn pojawienia się ognia w zabytkowym budynku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat