Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

7-latek napisał list do zmarłej babci i dostał odpowiedź

Artykuł

Kilkuletni chłopczyk z Niemiec otrzymał odpowiedź na swój pożegnalny list, który napisał do niedawno zmarłej babci, aby łatwiej poradzić sobie z jej utratą.

7latek napisal list do zmarlej babci
Autor: facebook.com/christine.ruthenburg

Kiedy kilka tygodni temu odeszła z tego świata babcia 7-letniego Louisa z Dolnej Saksonii, chłopczyk był załamany. Aby ułatwić dziecku otrząśnięcie się z szoku po śmierci babci i przeżycie żałoby po bliskiej osobie, mama Louisa poradziła mu zredagowanie listu do zmarłej. Gdy wiadomość do krewnej została napisana, z pomocą balonu, została wysłana w stronę nieba. Jakież było zdumienie, wzruszenie i radość chłopca, kiedy jakiś czas po nadaniu pożegnalnej notki do babci, jego mama w skrzynce pocztowej znalazła na nią odpowiedź. Podający się za babcię Louisa wrażliwy znalazca pożegnalnego listu napisał: „Oczywiście, że zawsze będę twoim aniołem stróżem i będę się tobą opiekować. Codziennie będę na ciebie patrzeć z góry. Bardzo cię kocham, Louis. Twoja babcia”. Mama chłopca przy pomocy popularnego portalu społecznościowego ma nadzieję odnaleźć nadawcę wiadomości, aby podziękować mu za wspaniałą reakcję na list wnuczka, do głębi przejętego zgonem swojej babci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat