Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

5-latka odstraszyła niedźwiedzia

Artykuł

Kilkuletnia dziewczynka z USA zdołała ujść z życiem, gdy zaatakowało ją dzikie zwierzę, dzięki krzykom.

5latka odstraszyla niedzwiedzia
Autor: pixabay.com

Mała Kimberly z Kolorado na długo z pewnością zapamięta dramatyczne wydarzenia, w których uczestniczyła, do których doszło niedawno w środku nocy. Dziewczynkę obudziły wtedy bowiem niespodziewanie dziwne hałasy. Myśląc, że źródłem intrygujących dźwięków są poczynania psa, niezauważona przez najbliższych 5-latka wyszła zaciekawiona przed dom. Okazało się, że w pobliżu znajduje się czarny niedźwiedź, który zwrócił uwagę na dziecko, porwał Kimberly i zaczął ciągnąć ją w stronę okolicznego lasu. Przerażona dziewczynka zaczęła wtedy krzyczeć, ile tylko sił miała w płucach. Niespodziewane dźwięki zaskoczyły drapieżnika i zniechęciły do kontynuowania ataku na dziecko. Zdezorientowane zwierzę wypuściło 5-latkę ze swoich łap i czym prędzej się oddaliło. Kimberly trafiła do szpitala, gdzie dokładnie ją obejrzano i założono jej aż 77 szwów. Życiu dziewczynki nie zagraża aktualnie niebezpieczeństwo. Jej stan jest stabilny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0.4/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat