Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latek zaatakowany nożem na placu zabaw

Artykuł

Pewien ojciec z Finlandii rzucił się z nożem na swojego synka, nie zważając na to, że przyglądają się temu uczniowie pobliskiej szkoły.

3latek zaatakowany nozem plac zabaw
Autor: pixabay.com

W fińskim mieście Porvoo doszło 13 listopada do tragicznego wydarzenia. 40-letni rodzic 3-letniego dziecka, bez zgody matki chłopczyka, zabrał go z domu, zaprowadził na znajdujący się niedaleko plac zabaw i zadał synkowi głębokie rany nożem. Na oglądanie makabrycznej sceny narażona została część uczniów placówki edukacyjnej, w pobliżu której zlokalizowany był plac zabaw, na którym wyrodny ojciec zaatakował swojego potomka. Po pojawieniu się poinformowanej przez świadków zdarzenia: policji, ranne dziecko zostało zabrane do szpitala. Mimo prób ratowania życia, zmarło. Miejscowy sąd zdecyduje o wymiarze kary dla sprawcy śmierci 3-latka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat